Show Info

Lenartowicza 4

Lenartowicza 4

Szczegóły

Cena za m2

od 7 800 do 8 500 PLN


CAŁKOWITA POW. BIUROWA

565 m2

deweloper

WG Investments Sp z o.o.

architekt

mgr inż. arch Piotr Orlewski


Pobierz katalog

Szukasz lokalu biurowego w ścisłym centrum Rzeszowa?

2 samodzielne lokale biurowe

Dwa lokale o powierzchni odpowiednio: 465 m²  i 108 m². Wszystkie wykończone i zaaranżowane w wysokim standardzie.

 

3 kondygnacje na sprzedaż

Pierwszy lokal zajmuje parter oraz I piętro, drugi znajduje się na II piętrze.

 

10 miejsc parkingowych 

 

Lokalizacja – ścisłe centrum Rzeszowa

Biurowiec zlokalizowany jest przy ulicy Lenartowicza 4 w Rzeszowie. Decyzją spółki WG Investments sp z o.o., lokale biurowe znajdujące się w Biurowcu zostały wystawione w styczniu 2018r. na sprzedaż. Biurowiec Lenartowicza 4 znajduje się w ścisłym centrum Rzeszowa, stąd wszędzie masz blisko:
10 minut do rzeszowskiego rynku
3 minuty do Hali Podpromie
4 minuty do Parkingu Podpromie
4 minuty do Zamku w Rzeszowie
7 minut do Filharmonii Podkarpackiej

 

Biurowiec 4 Lenartowicza to świetna inwestycja w samym centrum Rzeszowa.

Cena za m² od 7 800 do 8 500 PLN netto!

Rentowność

Inwestowanie w ścisłych centrach miast zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Zakup nieruchomości w strategicznych lokalizacjach jest gwarancją zysku i rozpoznawalności. Rzeszów jest niezwykle dynamicznie rozwijającym się miastem, będącym stolicą regionu. Coraz więcej nowych mieszkańców, a także inwestorów i przedsiębiorców sprawia, że dobrze zlokalizowane nieruchomości cały czas zyskują na wartości. Dzieje się tak dlatego, że wraz z zabudową miasta, coraz mniej jest miejsc w ścisłym centrum, gdzie mogą powstać nowe powierzchnie pod wynajem i zagospodarowanie. A rosnąca liczba przedsiębiorstw, które zaczynają funkcjonować w Rzeszowie prowadzi do coraz większej konkurencji o korzystnie zlokalizowane powierzchnie biurowe. Stąd też inwestycje w centrum Rzeszowa stale drożeją.

Standard

Biurowiec Lenartowicza 4 to idealna inwestycja dla wymagających, każdy znajdzie dla siebie idealnie dopasowane miejsce pracy, pełne udogodnień i trafionych rozwiązań. Obecnie w sprzedaży znajdują się 2 niezależne lokale biurowe, wykończone w wysokim standardzie, który spełnia wszystkie wymagania nowoczesnego przedsiębiorstwa. Dodatkowym autem jest przestronny parking, znajdujący się przy budynku. W Biurowcu znajdują się najnowsze rozwiązania technologiczne i informatyczne jak również kompleksowe rozwiązanie w kwestii grzania, chłodzenia, wentylacji, które spełniają najbardziej wyśrubowane normy i najwyższe wymagania. Lokale znajdujące się w Biurowcu posiadają też pełne zaplecze sanitarne i administracyjne, a części wspólne Biurowca również są wykończone w wysokim standardzie. Położenie w strategicznej części miasta, wygodny parking, ale też bliskość do ogólnodostępnego parkingu miejskiego, a także wielu lokacji związanych z kulturą gwarantują, że każdy, kto postanowi wybrać lokal w naszym Biurowcu nie będzie już chciał szukać innego miejsca.

Oferta Sprzedaży**

Lokal (poziom) m²
Cena za m²
Dostępność
Rzuty
Samodzielne miejsce parkingowe (p. -1)
50 tys. za miejsce
10 wolnych miejsc
Biurowy (p. 0 i 1) 457 m²*
7 800
wolne
Biurowy (p. 2) 108 m²*
8 500
wolne
Pow. wspólna 108,5 m²*
-
-
* powierzchnie komercyjne (bez powierzchni wspólnych, komunikacji, schodów i windy)
** Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

 

 

Biuro Sprzedaży

WG Investments sp. z o.o.

Lenartowicza 4, 35-051 Rzeszów

tel. +17 740 38 01
osoba do kontaktu: Jolanta Onyszczuk
e-mail: biuro@wginvestments.pl

Agenci Sprzedaży:

Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz