Show Info

W sprzedaży

LWOWSKA TARASY

I ETAP: kameralne i nowoczesne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane w podrzeszowskiej Malawie. UWAGA: ostatnie 2 mieszkania – sprawdź teraz!

II ETAP: kameralne i nowoczesne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane w podrzeszowskiej Malawie. Etap II będzie zawierał 7 budynków – już dostępne  w sprzedaży.

DOMY W TYCZYNIE

wkrótce dostępne w sprzedaży.

Budynek Biurowy
przy ul. Sikorskiego

Budynek będzie zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego droga nr. 878. Jest to droga biegnąca na południe Rzeszowa, będąca „sypialnią” miasta.

Każdego dnia przejeżdża nią około 40 tysięcy samochodów, a większość z nich należy do mieszkańców. W odległości około 400m powstanie supermarket LIDL, co jeszcze podniesie atrakcyjność lokalizacji. W tej części miasta nie ma przychodni, więc żeby skorzystać z usług medycznych, trzeba wybrać się aż do małej i starej przychodni w Tyczynie. Budynek będzie miał 1500 mkw, 3 kondygnacje i parking na 42 samochody. Obecnie zostało już wydane WZ i rozpoczęliśmy prace projektowe, co oznacza, że możemy dostosować funkcjonalności lokali do potrzeb najemcy.