Show Info
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz

Zrealizowane

Biurowiec Lenartowicza 4 – jest to nieruchomość położona w ścisłym centrum Rzeszowa niedaleko rzeszowskiego rynku, na skrzyżowaniu Trasy Zamkowej z ulicą Podpromie w pobliżu ulicy Lenartowicza 4, której właścicielem jest WG Investments sp. z o.o.. W bliskiej odległości znajdują się Hala Podpromie – na której swoje mecze rozgrywa drużyna siatkarska Asseco Resovia, filharmonia podkarpacka, parking Podpromie oraz Zamek w Rzeszowie – jeden z głównych zabytków stolicy Podkarpacia. W biurowcu tym znajdują się lokale biurowe. Zaraz po ukończeniu inwestycji wszystkie lokale zostały skomercjalizowane i taki stan utrzymuje się do dziś.

Głównym najemcą tego Biurowca jest Multimedia Polska. Przedsiębiorstwo to, będące jednym z największych w Polsce operatorów, prowadzi działalność dostawcy usług multimedialnych: telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do Internetu, telefonii stacjonarnej. W 2007 Multimedia Polska S.A. jako pierwszy operator kablowy w Polsce wprowadziły usługę VOD, PVR i HDTV.

KMG Investments Sp. z o.o. Sp.k. – główny udziałowiec WG Investments- może też pochwalić się innymi zrealizowanymi projektami. Wśród tych inwestycji są BEST WESTERN Hotel Ferdynand oraz Hotel Ferdynand PRINCIPE****. BEST WESTERN Hotel Ferdynand to hotel w Rzeszowie należący do największej na świecie sieci hotelarskiej Best Western. Dogodna lokalizacja w centrum miasta pozwala na bardzo łatwe skorzystanie ze wszystkich dostępnych środków komunikacji. Umożliwia to bezpośrednie sąsiedztwo dworca kolejowego PKP i dworca autobusowego PKS, postoju TAXI oraz przystanku komunikacji miejskiej, z którego można dojechać na Lotnisko w Jasionce. Korzyści wynikające z położenia w komunikacyjnym centrum Rzeszowa uzupełnia fakt, że w najbliższej okolicy hotelu znaleźć można: restauracje, kluby, centra handlowe, kina, teatry, galerie i muzea. W kilka minut można też dotrzeć do Rynku w Rzeszowie.